Czy koszulki i bluzy z nadrukami są modne?

Biała koszulka- chyba trudno o coś prostszego w swojej formie, oczywistego, a jednocześnie stwarzającego tak wiele możliwości. Powstanie białej koszulki z krótkim rękawem datuje się na początki XX wieku- ta część garderoby jest więc z nami już dość długo, co sprawiło, że stała się czymś kultowym. Jest to rzecz uniwersalna, która zazwyczaj pasuje po prostu do wszystkiego i która może stanowić tak zwany ‘basic’. Zadając sobie pytania o to, czy są modne koszulki tego rodzaju urozmaicone o ciekawe napisy to tak, jakby zadawać pytanie retoryczne- tworzenie nadruków oraz napisów daje właściwie nieograniczone możliwości ich projektowania. To automatycznie oznacza nieograniczone możliwości wyboru i wyrażania własnych poglądów czy preferencji. A jeśli nie do końca interesują nas slogany umieszczane na takich koszulkach, wysokiej jakości technologia nadruku pozwoli nam na umieszczenie na t-shircie czy bluzie dowolnej grafiki- nawet takiej, którą sami zaprojektujemy.

Jakie slogany mogą się znaleźć na koszulkach i bluzach?

Modne napisy na bluzach oraz koszulkach można spotkać u wielu projektantów. Napisy w formie nadruków wyglądają bardzo nowocześnie i minimalistycznie. Możliwość dodawania ich do odzieży daje szansę na proste wyrażenie własnych poglądów. Dzięki takiej możliwości można wyrazić siebie. Na koszulce może znaleźć się ciekawy cytat, przewrotne powiedzenie, a także tekst prowokujący do myślenia. Po takie koszulki sięgają buntownicy, a także osoby, które lubią świadomie kształtować swój wizerunek.

Z czym zestawiać ubrania posiadające nadruki?

Dzięki prostej formie i minimalizmie kolorystycznym, takie koszulki pasują właściwie do wszystkiego. Będą kontrapunktem dla kwiecistych spódnic, świetnie będą się komponować z dżinsem, bardzo dobrze uzupełnią strój oparty o gęste wzory, także te geometryczne. Bluzę z nadrukiem lub też koszulkę możemy ubrać w momencie, kiedy chcemy trochę wyciszyć pozostałą część naszej stylizacji, ale jednocześnie jeśli chcemy, aby było to coś spersonalizowanego, co wyraża nasze poglądy, jest inteligentne oraz zabawne.

Nadruki na koszulkach to nie tylko napisy

Napisy stanowią jedną z możliwości, ale bez wątpienia aplikowane na koszulki nadruki mogą być znacznie bardziej kolorowe i bogate. Wiele zależy od projektu takiego nadruku, który może zostać wykonany na komputerze, a następnie projekt może zostać naniesiony na materiał. Tak powstają koszulki ze zdjęciami, które czasem kupujemy dla bliskiej nas osoby w ramach prezentu. Możliwość zamówienia koszulki ze spersonalizowanym nadrukiem to także szansa na to, aby samemu pobawić się w projektanta i stworzyć coś niepowtarzalnego, czego na pewno nikt inny nie będzie posiadał. Jest to ogromna gratka dla osób bawiących się modą, dla których jest ona życiową pasją. Oczywiście, najlepiej wybierać takie techniki nanoszenia nadruków, które będą trwałe- będą nadawały się do prania i nie będą się kruszyć przy dłuższym kontakcie z wodą. Także sama koszulka powinna być wykonana z dobrej jakości bawełny.

Czy koszulki i bluzy z nadrukami są modne?
Przewiń do góry